Kostel sv. Alberta v Třinci

Removu.cz Kostel sv. Alberta v Třinci Image
AUTOR
none
NÁZEV SOUBORU
Kostel sv. Alberta v Třinci.pdf
VELIKOST SOUBORU
7,41 MB

POPIS

Trávit čas knihou Kostel sv. Alberta v Třinci! Na našem webu removu.cz najdete knihu Kostel sv. Alberta v Třinci a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Brožura Kostel sv. Alberta v Třinci je další publikací ediční řady Monumenta Bohemiae et Moraviae, jejímž hlavním cílem je představit zajímavé umělecké památky široké veřejnosti. Kostel sv. Alberta vytváří spolu s dalšími stavbami (farou, domkem kostelníka ad.) celistvý areál na návrší nad Třineckými železárnami. Celek je působivým dílem významného architekta Albina Theodora Prokopa (1838–1916) a ke stavbám se dochovala bohatá plánová dokumentace. Některé z návrhů jsou zde publikovány poprvé. Dalšími přínosy této drobné knížky jsou kvalitní aktuální fotografie a půdorys kostela s popisky, napomáhající zájemci v orientaci při prohlídce objektu.
INFORMACE

Kostel | Sleviste.cz

Souhlas se zpracováním osobních údajů společnosti Academia. Tento web využívá cookies.Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Souhlasím

Svatební fotopříběhy | Fotograf Lukáš Zabystrzan

Kupte knihu Kostel sv. Alberta v Třinci s 16 % slevou za 50 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY