Barevné kamínky: Hrajeme si s flétnou a s kamarády tóny 2.

Removu.cz Barevné kamínky: Hrajeme si s flétnou a s kamarády tóny 2. Image
AUTOR
none
NÁZEV SOUBORU
Barevné kamínky: Hrajeme si s flétnou a s kamarády tóny 2..pdf
VELIKOST SOUBORU
9,54 MB

POPIS

Trávit čas knihou Barevné kamínky: Hrajeme si s flétnou a s kamarády tóny 2.! Na našem webu removu.cz najdete knihu Barevné kamínky: Hrajeme si s flétnou a s kamarády tóny 2. a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Druhý díl zpěvníku Hrajeme si s flétnou a s kamarády tóny vznikl na žádost pedagogů o rozšíření výběru písniček pro hru dětí na flétnu. Písničky v tomto zpěvníku nejsou řazeny podle obtížnosti ani podle tématického námětu či jiných pravidel. Děti si mohou písničky ke hře volně vybírat dle jejich přání, experimentovat s hudebními záznamy a pokračovat při hře na flétnu svým vlastním tempem. To plně umožňuje respektovat osobnost dítěte, rozvíjet jeho schopnosti, chuť učit se dál a víc, podněcovat dětskou zvídavost a naplňovat tak rámcové cíle Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání. Obsah písničky zde není vyjádřen obrázkem, děti mohou písničku poznat, jen když si ji přehrají na flétnu a tím si rozvíjet sluchové vnímání a sluchovou paměť. Mohou si také písničku dozdobit svým drobným obrázkem nebo jen vymalovánkou. Pro zvídavé děti a na posílení jejich zájmu o skutečné noty je určen obrázek k vymalování s kamarádem tónem a notou. Na straně 33. mohou děti, které to bude zajímat, porovnat souvislosti mezi vyobrazenými tóny a notami jak podle hlásky na začátku jmen kamarádů, tak podle umístění not v notové osnově. Novým tónem je v tomto dílu Cistýn (cis), který se děti mohou naučit v písničce „Okolo Třeboně“. Předpokládá se, že děti mají ve třídě vytvořen hudební koutek, ve kterém mají možnost položit si svůj zpěvník na pultík a hrát na flétnu, kdykoliv se jim zlíbí. Mohou také kreslit do svého zpěvníku a různě si písničky zdobit obrázky. Nedoporučuje se hrát s dětmi jen v pevně určené hodiny a dny.
INFORMACE

Hrajeme si 2 - Cochces.cz

Hrajeme si s flétnou a kamarády tóny. Přikrylová Gabriela a Milada - 1997 - 90 str. pro děti předškolního věku, nákladem vlastním 1997, vydání druhé, brožované, velký formát, 90 stran, velmi dobrý stav. Antikvariát JANQAS (Česká Třebová)

Barevné kamínky: Hrajeme si: Pohyb v tématech 3 ...

různými metodickými a didaktickými materiály (Barevné kamínky, Kurikulum předškolní výchovy, Informátorium, Ekologická výchova v MŠ, Rok v MŠ, CD, MC, webové strn

SOUVISEJÍCÍ KNIHY