Advokát nebo zedník?

Removu.cz Advokát nebo zedník? Image
AUTOR
David Železný
NÁZEV SOUBORU
Advokát nebo zedník?.pdf
VELIKOST SOUBORU
3,95 MB

POPIS

Trávit čas knihou Advokát nebo zedník?! Na našem webu removu.cz najdete knihu Advokát nebo zedník? a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Jedinečná knížka, která přibližuje základní povolání, je určena především pro žáky ZŠ - mladé lidi, kteří stojí před rozhodnutím, co dál a jakou si vybrat školu. Celkem se v knize představí devětatřicet profesí. Autor vysvětluje, co musí člověk vystudovat a jaké by měl mít vlastnosti, aby mohl povolání dobře vykonávat. Závěrečná příloha knihy obsahuje informace o vybraných středních i některých vysokých školách v ČR.
INFORMACE

Železný, David - Advokát nebo zedník? - 1. Podzemní ...

Jedinečná knížka, která přibližuje základní povolání, je určena především pro žáky ZŠ - mladé lidi, kteří stojí před rozhodnutím, co dál a jakou si vybrat školu. Celkem se v knize představí devětatřicet profesí. Autor vysvětluje, co musí člověk vystu

David Železný - Advokát nebo zedník? Povolání pro život ...

Jedinečná knížka, která přibližuje základní povolání, je určena především pro žáky ZŠ - mladé lidi, kteří stojí před rozhodnutím, co dál a jakou si vybrat školu.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY