Stévie - Přírodní alternativa cukru a sladidel

Removu.cz Stévie - Přírodní alternativa cukru a sladidel Image
AUTOR
Barbara Simonsohn
NÁZEV SOUBORU
Stévie - Přírodní alternativa cukru a sladidel.pdf
VELIKOST SOUBORU
3,78 MB

POPIS

Trávit čas knihou Stévie - Přírodní alternativa cukru a sladidel! Na našem webu removu.cz najdete knihu Stévie - Přírodní alternativa cukru a sladidel a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Stévie je sladký požitek bez výčitek, a tím skutečná alternativa cukru a umělých sladidel. Osladí bez kalorií, nemá vedlejší účinky a dodá důležité minerální látky a vitaminy k posílení imunitního systému. Je ideální při nadváze, diabetu, při onemocnění kandidózou a neurodermitidě. Dozvíte se spoustu zajímavého o rostlině stévii, jejím pěstování doma, proč je v Japonsku povolená už dlouho, o produktech se stévií. Můžete sami vyzkoušet řadu receptů a ověřit mnoho cenných rad.
INFORMACE

alternativa - ABZ slovník českých synonym

Stévie je sladký požitek bez výčitek, a tím skutečná alternativa cukru a umělých sladidel. Osladí bez kalorií, nemá vedlejší účinky a dodá důležité minerální látky a vitaminy k posílení imunitního systému. Je ideální při nadváze, diabetu, při onemocnění kandidózou a neurodermitidě.

Zdravý cukr neexistuje. Lidé si některými "sladkými ...

Sněhobílý rafinovaný cukr, který má každý z nás v kuchyni, nedodává tělu žádné potřebné látky, ale jen kalorie. Zkuste jej vyměnit za zdravější, chutnější a často i sladší přírodní sladidla. Med je báječná náhražka cukru, a to jak do čaje nebo kávy, tak i na ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY