Anna krví oděná

Removu.cz Anna krví oděná Image
AUTOR
Kendare Blake
NÁZEV SOUBORU
Anna krví oděná.pdf
VELIKOST SOUBORU
6,13 MB

POPIS

Trávit čas knihou Anna krví oděná! Na našem webu removu.cz najdete knihu Anna krví oděná a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Cas Lowood zdědil vzácné poslání: zabíjí mrtvé.Před ním to dělal jeho otec, dokud nebyl hrůzně zavražděn duchem, kterého měl zabít. Vyzbrojen otcovým tajemným a smrtícím athame, Cas cestuje po zemi se svou čarodějnickou matkou a kocourem, který větří duchy. Společně se vydávají po stopách legend a místního folklóru a snaží se držet krok s mrtvými zabijáky. Otravné věci jako budoucnost neřeší a přátele si drží od těla.Když přijedou do nového města, aby našli ducha, jemuž místní říkají Anna krví oděná, nečeká Cas nic než obvyklou rutinu: nastěhovat se, vypátrat a zabít. Místo toho ale najde běsnící prokletou dívku, přízrak, s jakým se dosud nesetkal. Stále nosí šaty, které měla na sobě v den své brutální vraždy roku 1958. Tehdy byly bílé, ale teď jsou rudě potřísněné a kape z nich krev. Od své smrti Anna zabíjí každého, kdo se opováží vstoupit do jejího opuštěného viktoriánského domu, kterému kdysi říkala domov. Avšak z nějakého důvodu Casův život ušetří.
INFORMACE

Vyhledávání | ČSFD.cz

Anna krví oděná Autor: Blake, Kendare Nakladatel: Baronet EAN: 9788073846466 ISBN: 978-80-7384-646-6 Popis: 1× kniha, vázaná, 272 stran, česky Rozměry: 12 × 19,5 cm Rok vydání: 2013 ...

Kniha Anna krví oděná - Kendare Blake | knizniklub.cz

Od své smrti Anna zabíjí každého, kdo se opováží vstoupit do jejího opuštěného viktoriánského domu, kterému kdysi říkala domov. Avšak z nějakého důvodu Casův život ušetří. Odkazy Recenze (fantasyknihy.eu) Kniha Anna krví oděná získala na databázi knih vynikající hodnocení 81 %.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY