Absint

Removu.cz Absint Image
AUTOR
Winter Renshaw
NÁZEV SOUBORU
Absint.pdf
VELIKOST SOUBORU
7,45 MB

POPIS

Trávit čas knihou Absint! Na našem webu removu.cz najdete knihu Absint a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Na displeji sa zobrazovalo meno „Absint“. Ja som ju však poznal ako podmanivý hlas v telefóne, s ktorým som neskoro do noci viedol debaty o Proustovi a Hemingwayovi, kde-tu pretkané necudnými… rozhovormi. Nikdy sme sa nestretli. Až raz vpochodovala ku mne do kancelárie s jablkovou lízankou v čerešňovočervených ústach a dobre známym hlasom sa spýtala: „Chceli ste so mnou hovoriť, pán riaditeľ?“Ten hlas som poznal. Spoznal by som ho kdekoľvek.Zdvihol som zrak. Vo dverách do mojej kancelárie stálo dievča v obtiahnutých legínsach a tielku s hlbokým výstrihom, v plných perách omáľalo lízanku a sledovalo ma povedomými jadeitovými očami.Bola to ona.
INFORMACE

Absintový klub Les - Hlavní stránka | Facebook

Absintový klub Les, Ostrava. 5 tis. To se mi líbí. Soukromý a kulturní klub se svobodným prostorem. Oficiální otevírací "ceremoniál" proběhne 14.6.2013 Klub je otevřený od 17h do 01h každý den!

Absinth Shop - ABSINTH-SHOP.cz - nejširší nabídka absinthu ...

Absint se podává s kostkou cukru, který nasákne absintem a zapálí se. Cukr díky tomu zkaramelizuje a začne odkapávat. Po dohoření se karamel zamíchá do absintu a drink je připravený ke konzumaci. Ať dáte přednost klasickému, ve světe nejrozšířenějšímu, způsobu konzumace nebo si troufnete na odvážnější variantu ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY