Naučte se fotografovat srdcem

Removu.cz Naučte se fotografovat srdcem Image
AUTOR
Tracey Clark
NÁZEV SOUBORU
Naučte se fotografovat srdcem.pdf
VELIKOST SOUBORU
4,62 MB

POPIS

Trávit čas knihou Naučte se fotografovat srdcem! Na našem webu removu.cz najdete knihu Naučte se fotografovat srdcem a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Jak lépe fotit portréty, zátiší, přírodu, děti nebo třeba akční snímky? Podle autorek knihy Naučte se fotografovat srdcem nejsou nejdůležitějším předpokladem kvalitních fotografií vynikající teoretická průprava a technická zdatnost fotografa, ale spíše jeho schopnost citlivě a všímavě vnímat život kolem sebe, v každodenních situacích zachycovat fotoaparátem city, náladya pohnutí, které běžně unikají naší pozornosti a jen zřídkakdy je spatříme v našem hledáčku.Americké autorky této knihy, členky volného sdružení fotografujících a blogujících žen s názvem Shutter Sisters, postupně představují hlavní témata své tvorby. Patří mezi ně fotografie přírody, krajiny, dětí, lidské pospolitosti, zvířat i zdánlivě všedních zákoutí našich domácností. Ke každému z témat přistupují vždy z několika stran. Nejprve ujasňují svá východiska a představují svůj osobitý přístup, zamýšlejí se nad výrazovými možnostmi fotografické perspektivy, zkoumají účinky správné kompozice, zdůrazňují klíčovou roli světla, upozorňují na roli detailů a zasvěcují nás do možností digitálních úprav pořízených fotografií.
INFORMACE

NAUČTE SE FOTOGRAFOVAT SRDCEM - Prostřední Bečva, Vsetín ...

Ať už patříte ke zdatným amatérům nebo se řadíte k oněm nesmělým, kteří si netroufají s fotografováním začít, kniha Naučte se fotografovat srdcem vás povede správným směrem, protože vychází z jednoduché pravdy: k fotografování potřebujete hlavně otevřenou mysl a vnímavé srdce - to ostatní přijde samo.

Kniha Naučte se fotografovat srdcem - Tracey Clark | Dobré ...

Naučte se fotografovat srdcem Kolektiv autorek, sestavila Tracey Clark Nakladatelství Zoner Press Rozměry 254 x 236 mm, brožovaná vazba, 176 stran Běžná cena 349 Kč Koupit můžete přímo v e-shopu Zoner Pressu

SOUVISEJÍCÍ KNIHY