Rychlokurs vaření pro vegetariány

Removu.cz Rychlokurs vaření pro vegetariány Image
AUTOR
Cornelia Schinharlová
NÁZEV SOUBORU
Rychlokurs vaření pro vegetariány.pdf
VELIKOST SOUBORU
4,36 MB

POPIS

Trávit čas knihou Rychlokurs vaření pro vegetariány! Na našem webu removu.cz najdete knihu Rychlokurs vaření pro vegetariány a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Toužíte zvládnout taje vaření pro vegetariány? Rádi občas vynecháte z jídelníčku maso? Moto našeho rychlokursu: oč méně slov, o to více fotografií, které vás krok za krokem snadno naučí vařit. Zvolíte si salát pro každou příležitost, připravíte zeleninu v každé roční době, u těstovin se nudit nebudete, poznáte nové know-how bulguru, rýže, pšenice a jistě vás zláká úprava tofu a tempehu. Milujete sladkosti? Hruškový tvaroh s ořechy ráno, lívance s jablky jako hlavní jídlo, kakaová zmrzlina s horkými malinami jako dezert – vaše srdce vegetariána docela jistě zaplesá.
INFORMACE

Rychlokurs vaření pro vegetariány (Cornelia Schinharlová ...

Rychlokurs vaření pro vegetariány Autor: Schinharlová, Cornelia Nakladatel: Ikar EAN: 9788024915128 ISBN: 978-80-249-1512-8 Popis: 1× kniha, brožovaná, 160 stran, česky Rok vydání: 2011 ...

Rychlokurs vaření pro vegetariány - Bleskový úspěch pro ...

Pro využití některých služeb je vyžadována REGISTRACE NEBO si nechte zaslat upozornění, až bude titul ' SCHINHARLOVÁ, Cornelia Rychlokurs vaření pro vegetariány ' skladem. Zadejte svůj e-mail:

SOUVISEJÍCÍ KNIHY