Hara - zemský střed člověka

Removu.cz Hara - zemský střed člověka Image
AUTOR
Karlfried Dürckheim
NÁZEV SOUBORU
Hara - zemský střed člověka.pdf
VELIKOST SOUBORU
10,81 MB

POPIS

Hara - zemský střed člověka je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Karlfried Dürckheim. Přečtěte si s námi knihu Hara - zemský střed člověka na removu.cz

Tento titul je v českom jazykuKniha sa zaoberá telesnou prítomnosťou človeka ako bránou k duchvnému životu. Človek je podľa autora tým zrelší, čím viac sa jeho duch sprítomňuje v jeho telesnosti. K takejto práci na sebe najlepšie slúži jednoduché cvičenie - zazen, meditačná prax zenového budhizmu. Okrem neho tu nájdete dôkladný popis cvičení, ktoré slúžia k ukotveniu vo fyzickom a psychickom centre osobnosti.
INFORMACE

Hara - zemský střed člověka CZ | CarovnaPolicka.sk

Hara - Zemský střed člověka: Autor: Karlfried Durckheim: Nakladatelství: Dobra 2002: Původní cena: ... jež se japonsky označuje jako tanden nebo hara: Recenze: Možná jste již někde zaslechli pojem být v hara, tj. ve svém středu, v těžišti. Co si pod tím ale představit? Jak se tomu naučit?

HARA - Zemský střed člověka

Zemský střed člověka. při objednávce nad 399,- od nás máte dopravu ZDARMA, svou zásobu čtení si můžete objednat poštou, PPL, anebo osobně vyzvednout přímo v Paláci knih Luxor.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY