Tajemství DNA

Removu.cz Tajemství DNA Image
AUTOR
James D. Watson
NÁZEV SOUBORU
Tajemství DNA.pdf
VELIKOST SOUBORU
5,45 MB

POPIS

Tajemství DNA je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor James D. Watson. Přečtěte si s námi knihu Tajemství DNA na removu.cz

Vyprávění Američana Watsona o jeho cestě k objevu struktury DNA, který jemu i jeho spolupracovníkům přinesl Nobelovu cenu. Autor mluví mimořádně živým, přitažlivým způsobem nejen o vědě a vědcích, ale i o poválečné Anglii a o životě cambridžských kolejí, o genialitě a hlouposti, i třeba o dívkách a víně. V době publikace objevu bylo autorovi necelých 25 let. Objasnění struktury molekuly DNA současně ukázalo, jak se geny množí, jak fungují a z čeho jsou složeny. Mnoho vědců pokládá tento objev za nejzávažnější ve vědě o životě od dob Ch. Darwina a G. Mendela.
INFORMACE

Tajemství DNA - James D. Watson | KOSMAS.cz - vaše ...

Protože pracuji s ženami a považuji za důležité, pro vědomé ženství, znát nejen svůj hormonální systém, cykličnost, ženské pohlavní orgány, ale i svaly a funkci pánevního dna, absolvovala jsem u Petry seminář Tajemství ženského pánevního dna a musím vřele doporučit.

Tajemství ayahuasky a DNA - 2. díl

Přestože od Watsonova a Crickova objevu struktury DNA v roce 1953 uplynulo již mnoho let, neztrácí tato kniha nic na své jedinečnosti. Obsahuje výčet událostí, které vedly k rozluštění struktury DNA, základního genetického materiálu, což byla ve 20. stolet í jedna z největších událostí ve vědeckém světě.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY