Panoptikum hříšných lidí

Removu.cz Panoptikum hříšných lidí Image
AUTOR
Jiří Marek
NÁZEV SOUBORU
Panoptikum hříšných lidí.pdf
VELIKOST SOUBORU
9,99 MB

POPIS

Trávit čas knihou Panoptikum hříšných lidí! Na našem webu removu.cz najdete knihu Panoptikum hříšných lidí a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Soubor Panoptikum hříšných lidí je druhou knihou z třídílné série spisovatele Jiřího Marka, kterou doplňují Panoptikum starých kriminálních příběhů a Panoptikum Města pražského. Soubor povídek obsahuje další případy rady Vacátka a členů mordparty, inspektorů Bouše, Mrázka a Brůžka. V každém příběhu díky jemnému humoru a jazykovému mistrovství Jiřího Marka opět ožívá nostalgický svět prvorepublikové Prahy a jejích tehdejších periferií, spolu s řadou osobitých postav, které prožívají všední dramata s nešťastnými, ale někdy i se šťastnými konci. Většina povídek z tohoto souboru se dočkala seriálové či filmové podoby. Snad nejznámějšími filmy natočenými podle příběhů Jiřího Marka jsou Vražda v hotelu Excelsior a Pěnička a Paraplíčko.
INFORMACE

Vražda v hotelu Excelsior (1971) - YouTube

Inzerát Panoptikum hříšných lidí v okrese Ostrava-město, cena 45Kč, od Milena Sedlovska na Sbazar.cz. Popis: Kniha v perfektním stavu, obal poškozen a podlepen. K ceně bude dopočteno poštovné.

Panoptikum: Panoptikum hříšných lidí - Jiří Marek ...

Soubor Panoptikum hříšných lidí je druhou knihou z třídílné série spisovatele Jiřího Marka, kterou doplňují Panoptikum starých kriminálních příběhů a Panoptikum Města pražského. Soubor povídek obsahuje další případy rady Vacátka a členů mordparty, inspektorů Bouše, Mrázka a Brůžka. ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY