První zkušenosti s EET

Removu.cz První zkušenosti s EET Image
AUTOR
Milan Vodička
NÁZEV SOUBORU
První zkušenosti s EET.pdf
VELIKOST SOUBORU
3,23 MB

POPIS

Trávit čas knihou První zkušenosti s EET! Na našem webu removu.cz najdete knihu První zkušenosti s EET a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Účelem publikace je podat jejím čtenářům ucelenou informaci o elektronické evidenci tržeb, a to nejen z hlediska legislativní úpravy a stanovené metodiky, ale zejména z hlediska konkrétních praktických kroků a postupů při jejím zavádění ve firmách a provozu v praxi. Snahou autorů bylo shromáždit a uspořádat co největší množství informací odrážejících především reálnou praxi, které by usnadnily zavedení a provozování EET u různých druhů podnikatelských subjektů. Oba autoři při přípravě příručky vycházeli ze svých praktických poznatků při zavádění elektronické evidence tržeb jak u malých hospůdek, stravovacích provozů a penzionů, tak u nadnárodních řetězců typu McDonald’s.
INFORMACE

Prvni zkusenosti s eet milan vodicka tomas hajdusek ...

První zkušenosti s EET - elektronickou evidencí tržeb. Autor: Tomáš Hajdušek, ... které by usnadnily zavedení a provozování EET u různých druhů podnikatelských subjektů. ... tak u nadnárodních řetězců typu McDonald's.

První zkušenosti s EET — Academia

Publikace: První zkušenosti s EET - elektronickou evidencí tržeb - Tomáš Hajdušek;Milan Vodička. Účelem publikace je podat jejím čtenářům ucelenou informaci o. elektronické evidenci tržeb, a to nejen z hlediska legislativní. úpravy a stanovené metodiky, ale zejména z hlediska konkrétních

SOUVISEJÍCÍ KNIHY