Šrí Gurugíta

Removu.cz Šrí Gurugíta Image
AUTOR
Paramahamsa Vishwananda
NÁZEV SOUBORU
Šrí Gurugíta.pdf
VELIKOST SOUBORU
1,44 MB

POPIS

Hledáte knihu Šrí Gurugíta? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2016 a autorem je Paramahamsa Vishwananda? Přečtěte si knihy online na našem webu removu.cz

Paramahamsa Šrí Svámí Vishwananda, osvícený duchovní mistr z ostrova Mauricius, poskytl komentář ke Šrí Gurugítě, což je rozhovor mezi Pánem Šankarou a bohyní Párvatí. Párvatí se Šivy ptá: „Kdo je podle tebe na Zemi největší?“ Pán Šiva vysvětluje, že nejvyšší podobou na Zemi je podoba Mistra. Paramahamsa Vishwananda okomentoval velmi jednoduše a přitom velmi výstižně význam každého verše Šrí Gurugíty. Vycházeje jak z východních tak západních tradic, poskytl praktická doporučení jak toto starodávné učení používat v každodenním životě člověka. Vytvořil spojení mezi Bohem, láskou a guruem a mistrně popsal jak získat boží milost. Bůh je láskou. Bůh je vším. Bůh je Guruem. Guru nepatří tomuto světu, ačkoliv On sám jej stvořil a my nebudeme schopni tento svět plný omezení bez Něj opustit. Abychom uspěli, potřebujeme Jeho milost. Získáme ji tím, že Ho důvěrně poznáme v hloubi našeho bytí. Neexistuje úžasnější cesta k jejímu získání než četba božské Šrí Gurugíty a prohloubení moudrosti předané samotným Satguruem. Nechte se jí pohltit, opatrujte ji a pak ji s hlubokou úctou a odhodláním používejte. Získáte tím tu největší odměnu, získáte vše: lásku, Boha.
INFORMACE

AKCE A SLEVY | Bhakti Marga Shop

Šrí Gurugíta. Kdo napsal knihu Šrí Gurugíta? Autorem je Sri Swami Vishwananda. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.

Šrí Gurugíta - Paramahamsa Vishwananda, pevná vazba, český ...

Paramahamsa Šrí Svámí Vishwananda, osvícený duchovní mistr z ostrova Mauricius, poskytl komentář ke Šrí Gurugítě, což je rozhovor mezi Pánem Šankarou a. ... Domov » Odborná a náučná literatúra » Náboženstvo » Východné náboženstvá » Šrí Gurugíta.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY