Umři znovu

Removu.cz Umři znovu Image
AUTOR
Tess Gerritsen
NÁZEV SOUBORU
Umři znovu.pdf
VELIKOST SOUBORU
6,34 MB

POPIS

Umři znovu je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Tess Gerritsen. Přečtěte si s námi knihu Umři znovu na removu.cz

Rizzoliová a Islesová už viděly ledaco. Ale mrtvola, která vypadá jako po zuřivém napadení divokou šelmou? Navíc když je zřejmé, že vraždu má na svědomí jiná lidská bytost? Leon Gott byl proslulý vycpávač zvěře. Teď se však sám stal něčím úlovkem. Probudil snad Leon predátora mnohem nebezpečnějšího, než byli ti, jejichž trofeje mu visí na stěnách? Doktorka Islesová tuší, že tato vražda není ojedinělá a že souvisí se staršími případy. Jen o tom musí přesvědčit své kolegy. A najít důkaz. Pátrání ji s detektivem Rizzoliovou zavede do Botswany, kde měl před sedmi lety za děsivých okolností zemřít Gottův syn. Začíná to vypadat, že dravec, který řádil tehdy v Africe, změnil teritorium. Bude třeba vylákat ho ze skrýše, nastražit past – a použít živou návnadu.
INFORMACE

Umři znovu by Great Content s.r.o. - Issuu

Kniha Umři znovu však byla moje první zkušenost s touto autorkou. A musím dodat, že velmi pozitivní. Anotace: V bostonském bytě je objevena mrtvola Leona Gotta, známého vycpávače zvířat, jehož rozpárané a vnitřností zbavené tělo je zavěšeno na háku. Na místo činu se dostavuje Jane Rizzoliová z bostonského oddělení ...

Umři znovu │ Tess Gerritsen | Zaostřeno na knihy

Umři znovu od autora Tess Gerritsen. Kompletní informace k výběru. U každého zboží si můžete zjistit i jeho dostupnost nebo třeba porovnat ceny . Určitě si vyberete také další thrillery, katastrofický román výrobců . Export Citation, BiBTeX EndNote RefMan . This Pin was discovered by Barbora.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY