S dinosaury do pravěku

Removu.cz S dinosaury do pravěku Image
AUTOR
none
NÁZEV SOUBORU
S dinosaury do pravěku.pdf
VELIKOST SOUBORU
8,92 MB

POPIS

S dinosaury do pravěku je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu S dinosaury do pravěku na removu.cz

Připoutejte se prosím, divoká jízda do pravěku právě začíná! Vydejte se s námi do daleké minulosti a odhalte spoustu zajímavostí o tom, jak žili dinosauři. Nebojte se, nepůjde o nudný výklad jak z učebnice dějepisu. Tohle bude opravdu zábava! Informace se dozvíte z veselého vyprávění, vtipného komiksu, hádanek, kvízů, vtipů a her. A protože technický pokrok dorazil i do pravěku, připravte se na další hodiny zábavy s aplikací Blippar. Podle návodu uvnitř si zdarma stáhněte aplikaci do svého tabletu nebo chytrého telefonu, naskenujte obálku, a začnou se dít věci! Dinosauři na obálce ožijí, a to není zdaleka všechno. Prostřednictvím aplikace můžete vytvořit spoustu selfíček s pravěkými obry nebo si vytisknout obrázky, které pak můžete vybarvit. Všechny fotky pak můžete sdílet na internetu s kamarády nebo rodinou.
INFORMACE

S dinosaury do pravěku alternativy - Heureka.cz

Pravěk nekončí, pravěk trvá - a to v Době ledové 3, která na Prima COOL začíná v sobotu ve 20.00. Tentokrát si naše zvířecí parta do sytosti užije s dinosaury, kteří se probudí z miliony let trvající hibernace a začnou na konci poslední doby ledové vyvádět pěknou rotyku.

Putování s dinosaury / Walking with Dinosaurs (TV seriál ...

O čem je kniha S dinosaury do pravěku? Připoutejte se prosím, divoká jízda do pravěku právě začíná! Vydejte se s námi do daleké minulosti a odhalte spoustu zajímavostí o tom, jak žili dinosauři. Nebojte se, nepůjde o nudný výklad jak z učebnice dějepisu. Tohle bude opravdu zábava!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY