Relaxační omalovánky

Removu.cz Relaxační omalovánky Image
AUTOR
none
NÁZEV SOUBORU
Relaxační omalovánky.pdf
VELIKOST SOUBORU
6,89 MB

POPIS

Relaxační omalovánky je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Relaxační omalovánky na removu.cz

Relaxujete nejraději u vybarvovánía nechcete nechat své pastelky dlouho zahálet? Připravili jsme pro vás dárkovou kolekci těch nejkrásnějších relaxačních omalovánek. Na 312 stranách na vás čeká 297 nádherných omalovánek. Můžete začít mandalami, rozkvetlými loukami, exotickými ptáčky nebo kouzelnými motýly. Přivolat vzpomínky na léto vám pomohou jemné písečné pláže nebo lákavé netradiční dobroty. Zapomeňte na každodenní shon, popusťte uzdu své fantazii a vytvořte si své vlastní jedinečné obrazy.
INFORMACE

Relaxační a antistresové omalovánky | Doprava a platba

Relaxační omalovánky skladem umíme doručit už v den objednávky! Doručujeme i o víkendu. Široká síť prodejen a Alzaboxů (odběrný míst) po celé České republice. Máme pořádně širokou nabídku produktů i doplňkových služeb. Reklamace do 1 000 Kč řešíme rovnou na místě.

Relaxační omalovánky pro dospělé od 68 Kč - Heureka.cz

Relaxační omalovánky. Jednou z možností jak se zbavit stresu je vzít pastelky, papír a začít kreslit. Pokud vám někdo řekl, že neumíte kreslit, použijte relaxační omalovánky. Ty jsou nejen pro děti, ale i pro dospělé.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY