Královské děti

Removu.cz Královské děti Image
AUTOR
Reinhard Kaiser
NÁZEV SOUBORU
Královské děti.pdf
VELIKOST SOUBORU
6,47 MB

POPIS

Trávit čas knihou Královské děti! Na našem webu removu.cz najdete knihu Královské děti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Příběh židovského mládence Rudolfa Kaufmanna a švédské dívky Ingeborg Magnussonové nazvaný podle německé balady ze 17. století Královské děti se odehrává v nejstrašnějších létech Evropy 20. století. Pronásledování židovského národa zavinilo, že dva milující se mladí lidé mohli svou lásku dlouhá léta sdílet jen prostřednictvím dopisů. A nikdy se pak už nepotkali. Dopisy Rudolfa Kaufmanna objevil ve filatelistické aukci německý spisovatel Reinhard Kaiser a příběh v nich vylíčený ho doslova uhranul. Na vlastní pěst pátral po osudech milenců, které už nebylo možné vyčíst z dopisů, objevil i spletitou cestu, kterou se k němu korespondence Rudolfa Kaufmanna dostala. A příběh, který ho očaroval, dokázal předat i čtenářům v Německu takovým způsobem, že zde kniha během několika málo let zaznamenala už čtvrté vydání.
INFORMACE

Švédská královská rodina - Wikipedie

U dětí a mladistvých mohou být příznakem názaky koronavirem tzv. covidové prsty. Upozornili na to lékaři Dermatovenerologické kliniky Fakultní nemocnice Královské Vinohrady (FNKV) a 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy. Jedná se o vyrážku, která se objevuje až u 20 procent nakažených a do pěti dnů odezní.

To je doják! Královské děti na videu děkují doktorům a ...

Švédská královská rodina, samostatně existující od roku 1818 je složena z osob švédského královského rodu Bernadotte, blízkých rodinných příslušníků současného švédského krále.Náleží jim královský titul a oslovení a mají určité oficiální a ceremoniální státní úlohy. Širší rodina krále již není považována za královskou rodinu.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY