Ekonomie prestiže

Removu.cz Ekonomie prestiže Image
AUTOR
James F. English
NÁZEV SOUBORU
Ekonomie prestiže.pdf
VELIKOST SOUBORU
9,73 MB

POPIS

Trávit čas knihou Ekonomie prestiže! Na našem webu removu.cz najdete knihu Ekonomie prestiže a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Kniha profesora anglické literatury na University of Pennsylvania se zabývá vznikem, historií a fungováním literárních a filmových cen i vším, co se kolem nich odehrává. Popisuje mnohé způsoby, jak ceny a jejich udělování zavedly jakousi "hru", která se spoléhá na příznivé přijetí či rozhořčení, jež vzbuzují u kritiků i nominovaných. Autor sleduje statistické údaje o růstu publikovaných knih i o vzniku nových cen. Český překlad bude doplněn studií reflektující české literární ceny a jejich historii. Časopis New York Magazine vyhlásil publikaci J. Englishe nejlepší akademickou knihou roku 2005.
INFORMACE

Prestiže - Vyhledávání na Heureka.cz

Ekonomie prestiže. James F. English. Značka: Host Výrobní číslo: 978-80-7294-492-7 EAN: 9788072944927 Náš kód: 116825 329 Kč. Ušetříte 88 Kč (27 %) 241 Kč ...

prestiž - ABZ.cz: slovník cizích slov

Kupte knihu Ekonomie prestiže (James F. English) s 30 % slevou za 230 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY