3D Planeta Země

Removu.cz 3D Planeta Země Image
AUTOR
Jiří Dušek
NÁZEV SOUBORU
3D Planeta Země.pdf
VELIKOST SOUBORU
1,28 MB

POPIS

Trávit čas knihou 3D Planeta Země! Na našem webu removu.cz najdete knihu 3D Planeta Země a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Poznejte krásy naší planety Země na klasických i 3D fotografiích. Naše další zastávka na cestě vesmírem prostřednictvím 3D fotografií bude na naší mateřské planetě Zemi. Ukážeme vám nádherné satelitní snímky zemského povrchu a na mnoha 3D fotografiích vám nabídneme záběry, které se dají spatřit pouze z oběžné dráhy. Vše je doplněno informacemi, které pro vás spolu s obrazovým materiálem sestavil astronom a pracovník brněnského planetária Jiří Dušek. Atmosférické jevy, krátery na povrchu Země, odvrácena tvář naší planety, jezera, moře, oceány a další zajímavosti jsou zde přichystané pro každého, kdo se chce o modré planetě dozvědět více. Vydejte se prozkoumat končiny a oblasti, do kterých byste se normálně nedostali a pokud ano, určitě byste neměli příležitost spatřit je z pohledu, který vám nabízíme v této knize. 3D brýle nutné k tomuto výletu najdete uvnitř.
INFORMACE

Zrození planety Země 2D - YouTube

Informace o produktu. BUKI 3D Planeta Země je ve tmě svítící nalepovací 3D dekorace na zeď nebo strop, kterou můžete kombinovat s hvězdami a dalšími dekoracemi z naší nabídky a vytvořte si v pokojíčku svůj vlastní vesmír.. Průměr Jupiteru je cca 15cm. Součástí balení dekorace je lepení na zeď. Vhodné pro děti od 5 let.

Zeměkoule 3D 3D-Model - Video zdarma na Pixabay

Země má v průměru cca 20cm. Ve tmě svítící nalepovací 3D dekorace - Planeta Země, Měsíc, raketoplán a ISS Nalepte si na zeď pokojíčku tyto úžasné vesmírné dekorace a vytvořte si svůj malý vesmír.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY