Ptáci na naší zahradě

Removu.cz Ptáci na naší zahradě Image
AUTOR
Daniela Straußová
NÁZEV SOUBORU
Ptáci na naší zahradě.pdf
VELIKOST SOUBORU
3,28 MB

POPIS

Ptáci na naší zahradě je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Daniela Straußová. Přečtěte si s námi knihu Ptáci na naší zahradě na removu.cz

Milovníci ptáků se v této knize dozví spoustu zajímavostí ze světa svých oblíbenců. Čtyři roční období a v každém krátké články o dění v ptačím světě. Kdy ptáci začínají svůj den, čím se v tomto období živí, kde a z jakého materiálu staví hnízda, je zde i několik návrhů na ptačí budku. Víte, jací ptáci se pohybují na vaší zahradě v noci? A kteří v noci zpívají? Mohli byste pro ptáky připravit pískové či vodní koupadlo? Poznáte místo, kde se zdržují drozdi? A orientujete se správně v druzích našich sýkorek? V poslední části knihy je 44 portrétů běžných ptáků, které můžete na své zahradě pozorovat.
INFORMACE

NAŠE ZAHRADY: Zpěvní ptáci našich zahrad, poznáte je?

Ptáci naší zahrady - výstava v Botanické zahradě Kdy 24. leden 2019 - 17. únor 2019 Výstavy V rámci výstavy umístěné ve venkovní expozici představíme nejběžnější ptačí obyvatele různorodých biotopů (prostředí).

Ptáci našich zahrad - Straußová Daniela | Knihy Dobrovský

Nejčastěji potkáváme na zahradě a na krmítku první dva druhy. Jsou to malí ptáčci s velkým apetitem. Nejvíce jim chutná slunečnice a lněná semínka. Rády ale doplní energii na zavěšeném špeku nebo lojové kouli. Bezproblémů osidlují připravené budky s vhodným otvorem a protipredační ochranou.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY