Můj pes je erotoman

Removu.cz Můj pes je erotoman Image
AUTOR
Jan Zlatohlávek
NÁZEV SOUBORU
Můj pes je erotoman.pdf
VELIKOST SOUBORU
9,98 MB

POPIS

Trávit čas knihou Můj pes je erotoman! Na našem webu removu.cz najdete knihu Můj pes je erotoman a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Každý muž se od narození po celý život setkává se ženami i se psy. Nejprve se jich (žen i psů) nezřídka trochu bojí, pak je zase moc chce, a když si je pořídí, mohou vznikat situace, které stojí za písemný záznam. Dítě, rodiče a pes. Muž a pes. Muž se psem a žena. Muž a žena se psem. Muž, žena, pes a děti. Muž, pes a milenka. Pes jako náhrada dítěte, pes jako potrava, pes žárlivec, pes klaun, pes nezvedenec, pes usmiřovatel, pes erotoman… Humorně laděná povídková knížka je autobiografickým průřezem autorova setkávání se psy a ženami různých plemen, a to doslova.
INFORMACE

Můj pes je erotoman - Zlatohlávek Jan - SEVT.cz

Všechny informace o produktu Kniha Můj pes je erotoman Kniha - Zlatohlávek Jan, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Můj pes je erotoman Kniha - Zlatohlávek Jan.

Jan Zlatohlávek: Můj pes je erotoman od 109 Kč | HLEDEJCENY.cz

Můj pes je erotoman - Jan Zlatohlávek. Každý muž se od narození po celý život setkává se ženami i se psy. Nejprve se jich (žen i psů) nezřídka trochu...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY