Zajatci Minecraftu

Removu.cz Zajatci Minecraftu Image
AUTOR
Petr Heteša
NÁZEV SOUBORU
Zajatci Minecraftu.pdf
VELIKOST SOUBORU
9,26 MB

POPIS

Trávit čas knihou Zajatci Minecraftu! Na našem webu removu.cz najdete knihu Zajatci Minecraftu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Všechno funguje a je v naprosté pohodě. Creepera zničí pět šípů nebo kamenný meč, na skeletona jsou nejlepší šípy. Ovšem jen do té chvíle, než při rozehrané hře udeří do domu blesk, zkratuje elektrické vedení a přesměruje wi-fi signál na samotné peklo. David s Lukášem jsou vrženi do Minecraftu, o kterém si mysleli, že ho dobře znají. Setkání s prvním creeperem je ovšem přesvědčí, že všechno je jinak.
INFORMACE

Zajatci minecraftu | Sleviste.cz

To sú Zajatci Minecraftu! Napínavý a dychberúci príbeh na motívy svetoznámej počítačovej hry pohltí každého milovníka akcie, nebezpečenstva, humoru a prekvapivých zvratov vo veku od 10 do 15 rokov. Všetko funguje a je v úplnej pohode. Creepera zničí päť šípov alebo kamenný meč, na skeletona sú najlepšie šípy.

Zajatci minecraftu - YouTube

Zajatci Minecraftu Petr Heteša. Zajatci Minecraftu. Petr Heteša. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.3 z 5 hvězdiček 2 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Skladem 3 ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, ve středu 20.5. u Vás doma (Typy ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY