Sbírka nálezů a usnesení 49

Removu.cz Sbírka nálezů a usnesení 49 Image
AUTOR
none
NÁZEV SOUBORU
Sbírka nálezů a usnesení 49.pdf
VELIKOST SOUBORU
6,35 MB

POPIS

Trávit čas knihou Sbírka nálezů a usnesení 49! Na našem webu removu.cz najdete knihu Sbírka nálezů a usnesení 49 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Sbírka obsahuje v chronologickém pořadí všechny přijaté nálezy a vybraná usnesení Ústavního soudu. Pro odbornou, ale i laickou veřejnost je publikace nepostradatelnou pomůckou k interpretaci a aplikaci právních norem. Zdrojem poučení jsou nejen odůvodnění výroků nálezů a usnesení, ale i tzv. dissenty odlišná stanoviska soudců, kteří nesouhlasí s většinovým názorem Ústavního soudu. Publikace je přehledně a systematicky zpracována, přičemž každý nález je opatřen výstižným názvem a právní větou, která umožňuje rychlou a věcnou orientaci. V každém díle také naleznete seznam právních předpisů použitých v textu. Díky Sbírce nálezů a usnesení získáte aktuální přehled rozhodovací praxe Ústavního soudu.
INFORMACE

nález - ABZ slovník českých synonym

Sbírka nálezů a usnesení ÚS ČR svazek 51 . Kniha - autor Ústavní soud ČR, 860 stran, česky, pevná, plátěný potah Sbírka obsahuje v chronologickém pořadí všechny přijaté nálezy a vybraná usnesení Ústavního soudu.Pro odbornou, ale i laickou veřejnost je publikace nepostradatelnou pomůckou k interpretaci a aplikaci právních norem.

PDF Sbírka nálezů a usnesení Ústavního soudu České republiky

Sbírka nálezů a usnesení / Jednotky; Sbírka nálezů a usnesení / Korporativní autor: Česko. Ústavní soud: Jazyk: Čeština: ... sbírka / doba vyhledání umístění popis pozn. Skladová signatura ; Jen do studovny periodik Sklad / do 24 hodin . 2018 89 : 04165-1002.775 ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY