Jak rozumět českému dramatu 19. století

Removu.cz Jak rozumět českému dramatu 19. století Image
AUTOR
Zuzana Sílová
NÁZEV SOUBORU
Jak rozumět českému dramatu 19. století.pdf
VELIKOST SOUBORU
5,48 MB

POPIS

Hledáte knihu Jak rozumět českému dramatu 19. století? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Zuzana Sílová? Přečtěte si knihy online na našem webu removu.cz

Plnému porozumění českým hrám psaným v 19. století a v souvislosti s tím i jejich náležitému ocenění a dramaturgickému využití brání na prvním místě vzdálenost jejich jazyka od současné češtiny. Možnosti dramatu se do značné míry rovnají možnostem jazyka. A rozvoj těchto možností přebírá jako svůj úkol také drama coby slovesný útvar prostředkující vztah mezi mluvní a písemnou i písemnou a mluvní podobou jazykového vyjadřování. Třetí svazek z řady studijních textů ústavu teorie scénické tvorby DAMU přináší výběr z dobových dramatických textů, adaptací a tepretických studií, které se této problematiky dotýkají.
INFORMACE

Kniha: Jak rozumět českému dramatu 19. století(Milan Šotek ...

Jak rozumět českému dramatu 19. století Šotek Milan, Sílová Zuzana (ed.). Plnému porozumění českým hrám psaným v 19. století - a v souvislosti s tím i jejich náležitému ocenění a dramaturgickému využití - brání na prvním místě vzdálenost jejich jazyka od současné češtiny.

Knihy Dramata - Heureka.cz

Jak rozumět českému dramatu 19. století. Zuzana Sílová, Milan Šotek. kniha 79 Kč ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY