Zmizelé Čechy-České Budějovice

Removu.cz Zmizelé Čechy-České Budějovice Image
AUTOR
Daniel Kovář
NÁZEV SOUBORU
Zmizelé Čechy-České Budějovice.pdf
VELIKOST SOUBORU
10,28 MB

POPIS

Trávit čas knihou Zmizelé Čechy-České Budějovice! Na našem webu removu.cz najdete knihu Zmizelé Čechy-České Budějovice a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

V předkládaném svazku edice Zmizelé Čechy Mgr. Daniel Kovář shromáždil a popsal fotografickou dokumentaci zaniklých nebo zásadně přestavěných nemovitostí v Českých Budějovicích. Druhý svazek obsahuje předměstí Českých Budějovic a přičleněné obce.
INFORMACE

Kniha: Zmizelé Čechy - České Budějovice - 1(Daniel Kovář ...

Kovář, Daniel - Zmizelé Čechy-České Budějovice-1. díl - V předkládaném svazku edice Zmizelé Čechy Mgr. Daniel Kovář shromáždil a popsal fotografickou dokumentaci zaniklých nebo zásadně přestavěných nemovitostí v Českých Budějovicích. První svazek se soustřeďuje na historické jádro města.

Budějovicím je 750 let. Přemysl Otakar II. díky nim omezil ...

Zmizelé Čechy. České Budějovice. 2. díl. Předměstí. 14 445/4/2 KOVÁŘ, Daniel: Zmizelé Čechy. Českobudějovicko. 14 445/69 KOZÁK, Roman: Zmizelé Čechy. Volarsko. 14 445/5 KRAFL, Pavel a kol. Ves Leštno za městečko vysazovati ráčíme. Památky, místopis a vybrané osobnosti Líšně z pohledu historických, jazykovědných ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY