Jak studovat v Americe

Removu.cz Jak studovat v Americe Image
AUTOR
Amrit Bir Tiwana
NÁZEV SOUBORU
Jak studovat v Americe.pdf
VELIKOST SOUBORU
3,27 MB

POPIS

Hledáte knihu Jak studovat v Americe? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2001 a autorem je Amrit Bir Tiwana? Přečtěte si knihy online na našem webu removu.cz

Publikace je velice užitečnou pomůckou pro přípravu a rozhodování o studiu ve Spojených státech. Naleznete v ní řadu potřebných obecných i speciálních informací o studiu v zámoří jako např.: Přednosti a nedostatky amerického vzělávacího systému. Časový rozvrh procedury podání žádosti o přijetí. Tipy na přípravu ke zkoušce. Jak získat peníze - stipendia, asistentury, částečné pracovní úvazky. Jak získat vízum azelenou kartu. Příhodné seznamy, příklady vyplněných formulářů. Exluzivní seznam profilů více než 400 univerzit v USA a, které mají vysokou úroveň, a přesto jsou finančne dostupné a mnoho dalších rad.
INFORMACE

Chci studovat v USA. Jak na to? - Magazín - Vysoké školy

Kde studovat film - FAMO. Alternativou ke studiu na FAMU je Filmová akademie Miroslava Ondříčka v Písku, na rozdíl od FAMU jde však o školu soukromou, kde je nutné platit školné - bakalářské studium: 31.500,- Kč / semestr, navazující magisterské studium: 31.500,- Kč / semestr (s tím, že mimořádně talentovaným studentům může být školné sníženo).

Studium v USA: Praktické obory a stipendia za prospěch ...

Jaké jsou možnosti studia v Americe, kde a jak získat potřebná stipendia, jak najít tu správnou školu a co vše je třeba zařídit. Na tohle všechno, ale i na mnoho dalších otázek se zaměří série informačních setkání a přednášek nazvaná Studuj v Americe, kterou pořádá Fulbrightova komise a během listopadu s ní navštíví celkem čtyři města ČR.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY