Masky Zvířátka ze statku

Removu.cz Masky Zvířátka ze statku Image
AUTOR
none
NÁZEV SOUBORU
Masky Zvířátka ze statku.pdf
VELIKOST SOUBORU
9,90 MB

POPIS

Trávit čas knihou Masky Zvířátka ze statku! Na našem webu removu.cz najdete knihu Masky Zvířátka ze statku a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

V této krásné knížce najdeš masky, které z tebe udělají hvězdu každého karnevalu. Vybarvi si škrabošku tak, aby se ti opravdu líbila. Potom barevnou masku vystříhni. Nakonec ještě prostříhni otvory nad ušima a provlékni jimi gumičku. Škraboška je hotová a můžeš vyrazit na karneval! Dobře se bav!
INFORMACE

Recenze Masky Zvířátka ze statku - Heureka.cz

0 hodnocení Masky - Zvířátka ze statku 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. V těchto krásných knížkách najdeš masky, které z tebe udělají hvězdu každého karnevalu. Vybarvi si škrabošku tak, aby se ti opravdu líbila. Potom barevnou masku vystříhni.

Masky Zvířátka ze statku levně, cena 69 Kč | Srovnání cen ...

Masky - Zvířátka ze porovnaj ceny v 7 obchodoch od 3.19 spoznaj overené obchody prečítaj recenzie skontroluj popis a parametre vyber najlepšiu ponuku kúp MASKY - ZVÍŘÁTKA ZE STATKU najlacnejšie v overenom obchode s dopravou zadarmo do 24h cez NajNakup.sk

SOUVISEJÍCÍ KNIHY