Slovník anglických zkratek

Removu.cz Slovník anglických zkratek Image
AUTOR
Josef Slováček
NÁZEV SOUBORU
Slovník anglických zkratek.pdf
VELIKOST SOUBORU
8,41 MB

POPIS

Hledáte knihu Slovník anglických zkratek? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2007 a autorem je Josef Slováček? Přečtěte si knihy online na našem webu removu.cz

Slovník anglických zkratek najde své uplatnění především mezi překladateli, dále mezi studenty angličtiny, ale také mezi podnikateli, kteří se setkávají s anglickou korespondencí a obchodní dokumentaci. Slovník zahrnuje zkratky, mezi nimž může překladatel nebo uživatel přijít do styku v obchodních a technických textech středních a vyšší náročnosti, včetně stále více uplatňovaných automatizačních prvků, pracujících na principu strojového zpracování dat a informací ( výpočetní techniky). Proto se ve slovníku objevuje hodně výrazů s vyznačenou oborovou příslušností, např. počítačů (poč), jejichž zkratky se objevují často ve funkčních schématech a doprovodných textech. Cca 5 000 zkratek.
INFORMACE

Slovník anglických zkratek - Josef Slováček - Seznam Slovník

Slovník zkratek. Slovník obsahuje chatovací zkratky, herní zkratky, seznam používaných titulů a mnoho jiných. Navíc je možné se podílet na rozšiřování slovníku novými zkratkami. Slovník obsahuje chatovací zkratky, herní zkratky, seznam používaných titulů a mnoho jiných.

zkratky - anglický překlad - slovník bab.la

Slovník anglických zkratek - Josef Slováček. slovník dictionary, wordbook, lexicon. anglick ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY