Jak udělat dojem a přesvědčit

Removu.cz Jak udělat dojem a přesvědčit Image
AUTOR
Ron Arden
NÁZEV SOUBORU
Jak udělat dojem a přesvědčit.pdf
VELIKOST SOUBORU
4,30 MB

POPIS

Hledáte knihu Jak udělat dojem a přesvědčit? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2006 a autorem je Ron Arden? Přečtěte si knihy online na našem webu removu.cz

Jakou vlastností byste měli určitě oplývat, když si chcete někoho získat jak ve vašem profesionálním, tak i soukromém životě? Je to šarm – schopnost okouzlit a navázat s každým mimořádný vztah a docílit toho, že se bude ve vaší přítomnosti cítit výjimečně. Možná si myslíte, že se šarmem se musíte „narodit“, ale i když to vypadá, že někteří lidé jsou přirozeně šarmantní, šarm je něco, co se dá naučit. Brian Tracy a Ron Arden, kteří patří k nejlepším odborníkům v oblasti osobního a profesionálního úspěchu, pomohli tisícům lidí dosáhnout výsledků, na které by si nikdy ani nepomysleli – všechny závisí na šarmu. V této neobyčejně účinné knize vám Tracy a Arden odhalí, čeho s pomocí šarmu můžete dosáhnout, a jak se stát ještě šarmantnějšími – okamžitě! Moc šarmu změní váš život tím, že vám ukáže, jak: * Upoutat něčí pozornost a získat si jeho důvěru během prvních okamžiků schůzky. * Získat podporu lidí, kteří vám pomohou dosáhnout vašich cílů. * Ovládnout řeč těla a pokročilé techniky naslouchání, díky kterým ostatní získají pocit, že se jim maximálně věnujete. * Provádět efektnější a poutavější prezentace a přednášky. * Výrazně zvýšit vaše schopnosti při vyjednávání. * Dosáhnout zlepšení jak v obchodování, tak ve vaší kariéře. * A ještě mnohem víc! Kniha Jak udělat dojem a přesvědčit přesně popisuje, jak ti nejšarmantnější lidé tyto věci dělají, od dialogů se zákazníky a klienty, k dosažení hlubších úrovní empatie a pochopení vašich přátel a milovaných. Dokonce se dozvíte, jaké metody použít, když se snažíte okouzlit muže nebo ženu. Vůbec nezáleží na tom, jak jste zruční, chytří nebo zkušení, 85 procent vašeho úspěchu závisí na vaší schopnosti získat si lidi, přesvědčit je – okouzlit je. Kniha představuje osvědčené, snadno pochopitelné techniky, jak se stát okouzlujícím v každé situaci. Využijte tato tajemství v každém aspektu svého života a brzy zjistíte, že dokážete otevřít jakékoliv dveře a dostat se všude, kam potřebujete – pokaždé.
INFORMACE

Kniha: Jak udělat dojem a přesvědčit Mos šarmu | Knihy.ABZ.cz

Nezáleží na tom, zda se s někým setkáváte pracovně nebo soukromě, vždy je důležité vědět, jak udělat dobrý první dojem. Když se poprvé s někým setkáte, trvá zpravidla jen pár minut, než vás váš protějšek zhodnotí.

Dva způsoby, jak přesvědčit druhé, aby převzali váš názor ...

Inzerát Jak udělat dojem a přesvědčit moc šarmu v okrese Hlavní město Praha, cena 240Kč, od Kupsbazar na Sbazar.cz. Popis: Prodám knihu Jak udělat dojem a přesvědčit moc šarmu, Brian Tracy, vyd. Computer Press, 2006. Osobní převzetí Praha 3-metro A Želivského (platba při předání) nebo zaslání poštou (platba předem na účet), na dobírku nezasílám.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY