Válečníci

Removu.cz Válečníci Image
AUTOR
Jaga Rydzewska
NÁZEV SOUBORU
Válečníci.pdf
VELIKOST SOUBORU
9,25 MB

POPIS

Hledáte knihu Válečníci? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Jaga Rydzewska? Přečtěte si knihy online na našem webu removu.cz

Ve vzdálené budoucnosti už lidstvo ovládlo celou galaxii a snaží se dostat ještě dál. Pozemská civilizace je expanzivní, avšak zdegenerovaná. Vládu vykonávají neurikomy, které se vyvinuly z počítačů nté generace - abiotiční občané, obdaření nadvědomím a disponující nepřirozenými silami.Společnost se dělí na lidi, podlidi a mocné nadlidi. A z dálky pozorují Pozemšťany prastaré, cizí vesmírné civilizace.Na tomto pozadí se odehrává příběh Daga a Orie, uprchlíků ze zločinecké triády. Ač vychováni v duchu bezpodmínečné poslušnosti, přesto si dokázali uchovat nezávislost. Tváří v tvář nebezpečí se rozhodnou připojit se k několika špionům, plnícím tajemný úkol v zakázané, uzavřené planetární soustavě. Postupně mezi zástupci tak rozdílných prostředí vzniká silné pouto, zpečetěné společným osudem a riskatním úkolem. Ale musí se toho stát ještě hodně, než se Dag a Orie dozvědí, kým jsou jejich noví spojenci doopravdy.
INFORMACE

Kočičí válečníci (1) - Vzhůru do divočiny - Erin Hunterová ...

Všechny informace o produktu Kniha Válečníci, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Válečníci. Válečníci od 233 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu.

Válečníci (1979) - Online, recenze, novinky | FILMTORO

Ve vzdálené budoucnosti už lidstvo ovládlo celou galaxii a snaží se dostat ještě dál. Pozemská civilizace je expanzivní, avšak zdegenerovaná.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY