Fantom X. - V prachu starých kostí

Removu.cz Fantom X. - V prachu starých kostí Image
AUTOR
Terry Goodkind
NÁZEV SOUBORU
Fantom X. - V prachu starých kostí.pdf
VELIKOST SOUBORU
4,69 MB

POPIS

Fantom X. - V prachu starých kostí je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Terry Goodkind. Přečtěte si s námi knihu Fantom X. - V prachu starých kostí na removu.cz

V dychtivě očekávaném pokračování ságy Meče pravdy Terryho Goodkinda hledá nešťastný Lord Rahl svoji nádhernou „neexistující" ženu Kahlan Amnell, která ztratila paměť poté, co ji očarovaly Sestry temnot. Richard začíná věřit, že všechny odpovědi může získat prostřednictvím kouzelné Knihy známých stínů, jejíž text začíná slovy: „Ověření pravdivosti slov Knihy známých stínů, když jsou vyslovována někým jiným než tím, kdo ovládá Schránky, může být provedeno pouze Zpovědnicí..." Otevření Tří schránek Ordenu však může mít pro Starý svět osudné následky: „Když otevřeš správnou Schránku, získáš moc Ordenu - podstatu života samotného, moc nad vším živým i mrtvým. Dá ti neomezenou moc. Když otevřeš špatnou Schránku a magie tě dostane - zemřeš. Ale když otevřeš druhou špatnou Schránku, bude všechno živé spáleno a pohlceno nicotou. A to bude konec života..."Desátá kniha série Meč pravdy, druhá část ze dvou.
INFORMACE

Fantom X. - V prachu starých kostí - Terry Goodkind ...

Start your review of Fantom: V prachu starých kostí (Meč pravdy, #10b) Write a review. May 22, 2015 Vicenç Sanz rated it really liked it · review of another edition.

Terry goodkind fantom | Sleviste.cz

V poslední době se počet aut i přes finanční krizi stále zvětšuje. To má za následek růst společností poskytující povinné ručení. Každé auto musí být ze zákona pojištěné proti nehodě. Pokud dojde k nehodě, tak toto pojištění hradí škody na druhém autě.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY