Královny nemají nohy

Removu.cz Královny nemají nohy Image
AUTOR
Vladimír Neff
NÁZEV SOUBORU
Královny nemají nohy.pdf
VELIKOST SOUBORU
5,41 MB

POPIS

Trávit čas knihou Královny nemají nohy! Na našem webu removu.cz najdete knihu Královny nemají nohy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Napětí, vášeň, čest a dobrodružství ve dnes už klasickém díle české literaturyRomantický příběh z 16. století o dobrodružných příhodách českého rytíře, zasazený do atmosféry rudolfinské Prahy a renesanční Itálie. Mladý šlechtic je synem pražského alchymisty, který objevil kámen mudrců. Tento objev však přináší otci i synovi místo žádoucího prospěchu neštěstí a vhání je do situací, v nichž jde o čest, lásku i o život.První kniha trilogie o Petru Kukaňovi z Kukaně není klasickým historickým románem. Neff se pro čtenáře pokusil skloubit nároky milovníků historických i dobrodružně romantických příběhů.
INFORMACE

Královny nemají nohy - Vladimír Neff | Knihy Dobrovský

Královny nemají nohy Vladimír Neff. Napětí, vášeň, čest a dobrodružství ve dnes už klasickém díle české literatury. Romantický příběh z 16. století o dobrodružných příhodách českého rytíře, zasazený do atmosféry rudolfinské Prahy a renesanční Itálie. Mladý šlechtic je synem pražského alchymisty, který ...

Královny nemají nohy (Vladimír Neff) | Detail knihy | ČBDB.cz

Jeho vrcholnými díly jsou historické romány, především pentalogie Sňatky z rozumu, Císařské fialky, Zlá krev, Veselá vdova, Královský vozataj a trilogie Královny nemají nohy, Prsten Borgiů a Krásná čarodějka. Také překládal, a to z francouzštiny, němčiny a ruštiny. Psal rovněž filmové scénáře (např.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY