Těsnohlídkova norská kalvárie

Removu.cz Těsnohlídkova norská kalvárie Image
AUTOR
Miloslav Martínek
NÁZEV SOUBORU
Těsnohlídkova norská kalvárie.pdf
VELIKOST SOUBORU
3,94 MB

POPIS

Těsnohlídkova norská kalvárie je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Miloslav Martínek. Přečtěte si s námi knihu Těsnohlídkova norská kalvárie na removu.cz

V létě 1905 přišla z norského Vestnes do Prahy zpráva, senzační pro čtenáře Národní politiky a neuvěřitelná pro příbuzné spisovatele Rudolfa Těsnohlídka: jeho novomanželka skonala na svatební cestě ranou z revolveru. Šlo o nešťastnou náhodu, sebevraždu, či dokonce vraždu? Ladislav Řezníček, autor mnoha publikací na téma česko-norských kulturních vztahů, objevil v norských archivech vyšetřovací spisy, které vnášejí do letité záhady nové světlo. Miloslav Martínek, historik, redaktor a publicista, prošel znovu české archivy a zamýšlí se nad aluzemi tragédie v Těsnohlídkových textech.
INFORMACE

Kalvárie - ABZ slovník českých synonym

Těsnohlídkova norská kalvárie-- autor: Řezníček Ladislav, Martínek Miloslav Dvě prosy - Kalvárie & Korespondence-- autor: Vodseďálek Ivo. Komentáře ke slovu kalvárie » přidat nový komentář. Kalvárie - Golgota:

Co a jak - Karfík Vladimír | Knihkupectví Karolinum

Kniha: Těsnohlídkova norská kalvárie (Ladislav Řezníček a Miloslav Martínek). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY