Šrafovačky

Removu.cz Šrafovačky Image
AUTOR
Matěj Pospíšil
NÁZEV SOUBORU
Šrafovačky.pdf
VELIKOST SOUBORU
3,64 MB

POPIS

Trávit čas knihou Šrafovačky! Na našem webu removu.cz najdete knihu Šrafovačky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Originální české šrafovačky nejen pro dospělé jsou prvním formátem tohoto typu, který pro Vás vymyslel známý ilustrátor Matěj Pospíšil, autor spojovánek pro dospělé (Divá zvěř, Hvězdná obloha a Pravěk). Jedná se o zcela nový trend v relaxaci a zábavě! Kniha obsahuje celkem 22 skic obrazů známých světových ikon, které se stanou skutečným uměleckým dílem teprve poté, co si jej čtenář sám vyšrafuje. Princip tvorby je velmi jednoduchý: každý obraz se skládá z políček označených čísly 1,2 nebo 3, která označují způsob šrafování (detailní postup najdete v úvodu knihy). Každý obraz si lze snadno vytrhnout a následně zarámovat. Relaxujte chytře bez ohledu na věk! Výběr ikon z knihy: Alfred Hitchcock, Albert Einstein, Bob Marley, Abraham Lincoln, John Lenon, Marilyn Monroe, David Bowie, Audrey Hepburn, Martin Luther King, matka Tereza, James Dean, Winston Churchill, Elvis Presley...
INFORMACE

Světové ikony - Šrafovačky nejen pro dospělé - Pospíšil ...

Knihovna je do odvolání uzavřena, všechny plánované akce se ruší. Od 13. 3. 2020 neúčtujeme žádné sankční poplatky. Využijte naše služby z domova.

Pospíšil, Matěj : Šrafovačky

Šrafovačky. Milujeme samozřejmě papír a cokoli se s ním dá dělat, takže nás nadchl nápad ilustrátora Matěje Pospíšila na Šrafovačky. To je kniha velkoformátových předloh kreseb celebrit, které si můžete vyšrafovat hustě nebo tence, černobíle nebo barevně, podle doporučení autora nebo podle vlastní hlavy.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY