Esence ájurvédy

Removu.cz Esence ájurvédy Image
AUTOR
O.M.D.
NÁZEV SOUBORU
Esence ájurvédy.pdf
VELIKOST SOUBORU
7,81 MB

POPIS

Trávit čas knihou Esence ájurvédy! Na našem webu removu.cz najdete knihu Esence ájurvédy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Kniha nás seznamuje s historií Ájurvédy i s její novodobou renesancí na Západě.Jsou zde kapitoly o Ájurvédě a józe, vegetariánství, homeopatii a tradiční čínské medicíně.Příčiny a léčení nemocí pomocí vhodné stravy a k čemu nás předurčují dóši. * Ájurvéda je jako prastarý strom vyrostlý z hlubokých duchovních kořenů a rozvětvený do ucelené filozofie. Medicína samotná je jen jednou z jeho součástí.* Ájurvéda je umění žít. Je to umění žít plně každodenní život. Slovo"ájus" znamená "život", "véda" značí "vědění", "znalost". Abychom mohli dobře žít, potřebujeme správné znalosti. Všichni pátráme po vědění, každý z nás se podle svých možností snaží dosáhnout poznání. Poznání vede k dobrým prožitkům. Prožitky naplněné láskou, soucitem, krásou a tvořivostí dávají zrát moudrosti a to je to, co potřebujeme v životě pěstovat.
INFORMACE

Esence ájurvédy George Eassey od 211 Kč - Heureka.cz

Kniha Esence Ájurvédy je v. Přečtených: 1x: Chystám se číst: 2x: Chci si koupit: 1x: Nápověda - Podmínky užit ...

Esence ájurvédy - George Eassey | Knihy.ABZ.cz

Základní principy stravování dle ájurvédy. 1. Dávejte přednost čerstvě připraveným, teplým a domácím pokrmům. 2. Jezte v klidném, v příjemném prostředí a v příjemné společnosti. Při jídle zkuste zklidnit svojí mysl, nepřemýšlet o práci, nečíst knihu ani se nedívat na televizi.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY