Květiny světa

Removu.cz Květiny světa Image
AUTOR
none
NÁZEV SOUBORU
Květiny světa.pdf
VELIKOST SOUBORU
9,24 MB

POPIS

Hledáte knihu Květiny světa? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2004 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu removu.cz

Květiny jsou jedním z nejnádhernějších vytvorů přírody. Z tisíců druhů překrásně kvetoucích dekorativních rostlin, stovek tisíc jejich kultivovaných odrůd nelze vybrat ty nejlepší. Proto jsou do knihy Květiny světa zařazeny jen ty, které podle mínění autorů mohou poskytnout čtenářům co nejúplnější představu o kráse a úžasné pestrosti světa rostlin. Kniha představuje nejen různé druhy květin, ale i kvetoucí rostliny jako celek - seznamuje s jejich stavbou, přizpůsobivostí k okolnímu prostředí, neobyčejných vlastnostech. Najdete v ní i užitečné praktické rady týkající se péče o parkové i pokojové květiny, nápady na aranžování kytic. Seznámi i s takzvanou květomluvou, tím, co která květina říká tomu, kdo je jí obdarován. Neopomíjí ani květinový horoskop. Autory publikace jsou přední vědci, botanikové i znalci květin. Vybavili ji nádhernýml ilustracemi. Kniha Květiny světa určitě zaujme široký okruh čtenárů - milovníky přírody, ty, jimž se květiny staly koníčkem, i ty, kteří jen nedokážou být lhostejní ke kráse. Pro mnohé se určitě stane cenným a vítaným dárkem.
INFORMACE

Rozvoz Květin - ČR - SR - do 90 minut :-) | KYTICE-EXPRES

Květiny jako poděkování pro učitele. V dnešní nelehké době, kdy se učitelé museli doslova ze dne na den přizpůsobit situaci a přetransformovat od školních tříd do online prostředí je to více než aktuální téma. Jakmile se věci znovu začnou dávat do normálu, paní učitelka si od vašich dětí bezesporu zaslouží pořádnou odměnu.

Burdž Chalífa - Wikipedie

Rozvoz květin v Praze - ČR a SR probíhá každý den. Doručíme kytici do 90 minut od objednání. Vytvořte objednávku online snadno a rychle. Vyberte si z více než 400 svěžích kytic. Jsme nejrychlejší květiny v celé ČR a SR.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY