Zlaté hroty

Removu.cz Zlaté hroty Image
AUTOR
Petr Feldstein
NÁZEV SOUBORU
Zlaté hroty.pdf
VELIKOST SOUBORU
5,18 MB

POPIS

Trávit čas knihou Zlaté hroty! Na našem webu removu.cz najdete knihu Zlaté hroty a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Hod oštěpem je zlatou českou disciplínou. Jsme v ní světovou velmocí a držíme oba světové rekordy. Teď se českému oštěpu konečně dostává důstojné knižní monografie.Sportovní i životní příběhy našich nejvýznamnějších oštěpařek a oštěpařů: Dany Zátopkové, Jana Železného, Barbory Špotákové a Jiřího Veselého.Světová i česká historie hodu oštěpem.Zajímavosti o výrobě oštěpů a o technice hodu.Přehledné tabulky oštěpařů a oštěpařských výkonů v rozsahu dosud nepublikovaném.Medailonky nejvýznamnějších osobností českého i světového oštěpu.Unikátní fotografické přílohy.To všechno z pera Petra Feldsteina – předního sportovního publicisty, držitele ceny Oty Pavla.
INFORMACE

Soutěž o knihu Zlaté hroty (Petr Feldstein) | Klub knihomolů

Prohlédněte si náš široký výběr Náušnice: Ceny od 199 Kč 365 dnů na vrácení zboží Rádi poskytujeme jedinečný zážitek.

Zlaté hroty | Poison Bite

Hodnocení produktu: 90% (). Z kvalitní nerezové oceli. Leštěné do vysokého lesku. Až pro 6 osob. 6 vidliček + 6 nožů. Ostré čepele nožů a špičaté hroty vidliček pro správný požitek.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY