Základy přírodovědného vzdělávání chemie

Removu.cz Základy přírodovědného vzdělávání chemie Image
AUTOR
Václav Pumpr
NÁZEV SOUBORU
Základy přírodovědného vzdělávání chemie.pdf
VELIKOST SOUBORU
5,59 MB

POPIS

Trávit čas knihou Základy přírodovědného vzdělávání chemie! Na našem webu removu.cz najdete knihu Základy přírodovědného vzdělávání chemie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Učebnice je zpracována v souladu s rámcovými vzdělávacími programy SOŠ a SOU, kde chemie nepatří mezi hlavní předměty. Má tištěnou a elektronickou část. V tištěné části (v rozsahu 48 stran formátu B5) je výklad a zadání úloh pro elementární úroveň výuky chemie odpovídající variantě B v rámcových vzdělávacích programech.Přiložené CD pak obsahuje druhou část publikace ve formátu PDF. Elektronická kniha má následující části: rozšiřující texty; základní úlohy; rozšiřující úlohy; komplexní úlohy; pokusy, obrázky a videa; hry; slovníček pojmů; slovo pro učitele. Zpracování rozšiřujícího textu a rozšiřujících úloh a možné propojování s tištěnou částí učebnice umožňuje vyučujícím vytvářet variabilní vzdělávací cesty podle cílů vzdělávání na různých SOŠ a SOU.
INFORMACE

Základy přírodních věd - chemie - Přírodní vědy

ZÁKLADY CHEMIE Klíčové kompetence Očekávané výstupy Průřezová témata Nakladatelství Fortuna Praha 2008. 2 PRO UČITELE Učebnice společně s pracovními sešity jsou koncipovány tak, aby vedle získávání poznat-ků a dovedností v oblasti přírodovědného vzdělávání pomáhaly rozvíjet potřebné klíčové kompetence ...

Základy přírodovědného vzdělávání CHEMIE pro SOŠ a SOU od ...

Základy přírodovědného vzdělávání CHEMIE pro SOŠ a SOU. Václav Pumpr. Učebnice je zpracována v souladu s rámcovými vzdělávacími programy SOŠ a SOU, kde chemie nepatří mezi hlavní předměty.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY