Kapesní lexikon léčivých kamenů

Removu.cz Kapesní lexikon léčivých kamenů Image
AUTOR
Werner Kühni
NÁZEV SOUBORU
Kapesní lexikon léčivých kamenů.pdf
VELIKOST SOUBORU
7,11 MB

POPIS

Kapesní lexikon léčivých kamenů je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Werner Kühni. Přečtěte si s námi knihu Kapesní lexikon léčivých kamenů na removu.cz

Kapesní lexikon vám umožňuje učinit bezprostřední krok do světa léčivých kamenů. Každý z minerálů je charakterizován přesně a srozumitelně včetně všech svých barevných variant. Symboly zde odkazují na vhodné aplikace a optimální způsob péče o léčivý kámen. Zdravotnický poradce vám pomůže rychle přiřadit ty nejosvědčenšější kameny ke všem tělesným i duševním potížím.
INFORMACE

Lexikon léčivých kamenů - Werner Kühni - Megaknihy.cz

Lexikon léčivých kamenů je jedna z mým prvních knih s touto tématikou a tak si ji dost pavažuju. Nějak se mi stala srdeční záležitostí a tak ji celek často prohlížím a pročítám si vše okolo síly jednotlivých kamenů. Je to krása a tyhle přírodní zázraky prostě zbožňuju.

Naramky z lecivych kamenu levně | Blesk zboží

Kapesní lexikon vám umožňuje učinit bezprostřední krok do světa léčivých kamenů. Každý z minerálů je charakterizován přesně a srozumitelně včetně všech svých barevných variant. Symboly zde odkazují na vhodné aplikace a optimální způsob péče o léčivý kámen.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY