Včelka Sluněnka

Removu.cz Včelka Sluněnka Image
AUTOR
Jakob Streit
NÁZEV SOUBORU
Včelka Sluněnka.pdf
VELIKOST SOUBORU
4,36 MB

POPIS

Trávit čas knihou Včelka Sluněnka! Na našem webu removu.cz najdete knihu Včelka Sluněnka a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Včelka Sluněnka je jedním z půvabných a žádaných pohádkových příběhů od známého švýcarského pohádkáře. Vypráví o včeličce, která se spolu v včelím městem připravuje na jaro, prožívá však také mnohá dobrodružství, u lískového keře, u lípy, v nočním lese a při setkání s lidmi. Pozoruje radostné události, když na svět přicházejí malé včelky a setkává se s královnou. Druhá část knihy představuje autorovu pedagogickou stať: Proč děti potřebují pohádky.
INFORMACE

Včelka Sluněnka • Proč děti potřebují pohádky • Jacob ...

Kupte knihu Včelka Sluněnka (Jakob Streit) s 2 % zľavou za 7.81 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov.

Vcelka slunenka | Sleviste.cz

Včelka Sluněnka je jedním z půvabných a žádaných pohádkových příběhů od známého švýcarského pohádkáře. Vypráví o včeličce, která se spolu v včelím městem připravuje na jaro, prožívá však také mnohá dobdrodružství, u lískového keře, u lípy, v nočním lese a při setkání s lidmi.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY