Výživa sportovců a sportovní výkon

Removu.cz Výživa sportovců a sportovní výkon Image
AUTOR
Zdeněk Vilikus
NÁZEV SOUBORU
Výživa sportovců a sportovní výkon.pdf
VELIKOST SOUBORU
9,31 MB

POPIS

Trávit čas knihou Výživa sportovců a sportovní výkon! Na našem webu removu.cz najdete knihu Výživa sportovců a sportovní výkon a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Učební texty Výživa sportovců a sportovní výkon vznikly jako reakce napříznivé ohlasy studentů 1. lékařské fakulty UK na přednášky zestejnojmenného předmětu. Skripta obsahují kapitoly o výživě předevšímu vytrvalostních a silových sportovců. Pojednávají také o výživě upřetěžovaného kloubního aparátu. Další kapitoly byly věnovány měřeníenergetického metabolismu, hodnocení nutričního stavu sportovce a stím souvisejícím základům klinické antropologie a sportovnísomatotypologie. Studenti či sportovci se rovněž dozvědí jak dávkovatpohybovou aktivitu v oddílu věnovanému preskripci pohybové aktivity.Důležitá je rovněž stať věnovaná zdravotním rizikům, která vznikajínásledkem užívání dopingu. Nové poznatky o doplňování tekutin aminerálů obsahuje kapitola věnovaná pitnému režimu. Velkou pozornostautoři věnovali doplňkům stravy a suplementům, jejichž účinky nasportovní výkon bývají častým předmětem odborných diskusí a sporů.Jejich snahou byl co nejobjektivnější pohled na účinnost jednotlivýchsuplementů, proto je součástí předkládaných učebních textů i velmirozsáhlý seznam citací moderní odborné světové literatury.
INFORMACE

Sportovní výživa Enervit | Alza.cz

Poradenské centrum Výživa dětí poskytuje bezplatné konzultace z oblasti výživy dětí do 18 let. Od února 2013 se nově zaměřuje i na poradenství pro děti do 3 let věku. ... častá nemocnost nebo úrazy apod. V důsledku nevyvážené stravy tělo strádá a sportovní výkon se naopak snižuje. Bílkoviny jsou pro tělo hlavní ...

DEXTRO ENERGY - sportovní výživa pro váš výkon

Sportovní výživa - detailní popis Co obsahují doplňky stravy, že jsou pro organismus tak důležité? Doplňky stravy obsahují vitamíny a minerály, které přispívají ke správnému fungování celého těla a napomáhají k podávání maximálních sportovních výkonů. Mezi nejdůležitější vitamíny patří vitamín B, C a D, díky kterým bude vaše tělo zdravé a silné.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY