Lovec strachu

Removu.cz Lovec strachu Image
AUTOR
Kay Hooper
NÁZEV SOUBORU
Lovec strachu.pdf
VELIKOST SOUBORU
4,28 MB

POPIS

Trávit čas knihou Lovec strachu! Na našem webu removu.cz najdete knihu Lovec strachu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Lucas Jordan, kterého se podařilo získat pro práci ve speciální vyšetřovací jednotce, je obdařen mimořádnou schopností - umí vnímat lidský strach a využit toho při hledání pohřešovaných osob. Momentálně pracuje na objasnění série únosů, které vždy končí zavražděním oběti. Když pachatel policistům přímo před nosem unese detektivku Lindsay Grahamovou, Lucas se neprodleně pustí po stopě její nevýslovné hrůzy. Bohužel však přijde pozdě a Lindsay umírá krutou smrtí. Lucas se pokusí rozluštit ďábelskou hru šíleného, avšak v jistém smyslu až geniálního zločince. Je jasné, že půjde o osobní měření sil a že únosce příště určitě udeří zblízka. Možná by Lucasovi mohla být nějak nápomocna i věštkyně Samanta, kterou zná z minulosti.Překlad: Šárka Tulcová
INFORMACE

Kniha: Lovec strachu(Kay Hooper) za 9,85€ | Gorila

1. kniha v sérii Strach. O čem je kniha Lovec strachu? Lucas Jordan, kterého se podařilo získat pro práci ve speciální vyšetřovací jednotce, je obdařen mimořádnou schopností - umí vnímat lidský strach a využít toho při hledání pohřešovaných osob.

c Hooper, K. Lovec strachu. 2005. | Aukro

Published on Aug 15, 2014.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY