Objednáváme si z vesmíru

Removu.cz Objednáváme si z vesmíru Image
AUTOR
Bärbel Mohr
NÁZEV SOUBORU
Objednáváme si z vesmíru.pdf
VELIKOST SOUBORU
7,95 MB

POPIS

Objednáváme si z vesmíru je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Bärbel Mohr. Přečtěte si s námi knihu Objednáváme si z vesmíru na removu.cz

Co udělat, aby se nám plnila naše přání? Humorně laděná kniha Objednáváme si z vesmíru přináší návody, tipy a příklady, co vše je potřeba si uvědomit a udělat pro to, aby se vám plnila vaše přání. Toužíte-li po úžasném partnerovi, novém zaměstnání či krásném bytě, můžete si vše objednat z vesmíru, víte-li jak na to. Autorka na základě příkladů z vlastního života objasňuje, jak jsou při objednávání důležité správné formulace, vnitřní mír, uvolněnost a důvěra. Její rady jsou praktické, ověřené vlastními zkušenostmi a můžete je s úspěchem využít v každodenním životě. Na konci knihy najdete citáty a afirmace, které v sobě ukrývají duchovní zákonitosti týkající se plnění "vesmírných" objednávek. Kniha se okamžitě po svém vydání stala bestsellerem v Evropě i USA.
INFORMACE

Kniha: Objednáváme si z vesmíru - Barbel Mohr | Knihy.ABZ.cz

Popravde, nemyslím si, že Objednávame si z vesmíru je jednou z tých kníh, ktoré dokážu podnietiť čitateľa k vnútornej zmene a poupraviť jeho životné návyky. Na to je príliš jednoduchá a veľa skutočností tu nie je dovysvetľovaných.

Kniha: Objednáváme si z vesmíru (Bärbel Mohr) | Martinus

Humorně laděná kniha „Objednáváme si z vesmíru" přináší návody, tipy a příklady, co vše je potřeba si uvědomit a udělat pro to, aby se vám plnila vaše přání. Toužíte-li po úžasném partnerovi, novém zaměstnání či krásném bytě, můžete si vše objednat z vesmíru, víte-li jak na to.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY