O vlkovi se sklerózou a jiné pohádky

Removu.cz O vlkovi se sklerózou a jiné pohádky Image
AUTOR
Stanislava Reschová
NÁZEV SOUBORU
O vlkovi se sklerózou a jiné pohádky.pdf
VELIKOST SOUBORU
6,91 MB

POPIS

O vlkovi se sklerózou a jiné pohádky je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Stanislava Reschová. Přečtěte si s námi knihu O vlkovi se sklerózou a jiné pohádky na removu.cz

Holčička, která místo tatínka řídí kosmickou raketu; dívka jménem Paříž, která si nakonec vezme vodníka; popletený strážník, který si říká Kolumbus Rex a nevyřeší případ krádeže šperků; žížala, která jde do školy místo Dorotky; vlk, který trpí sklerózou a zapomněl, že má sežrat Karkulku…Takové a ještě jiné na hlavu postavené pohádky najdete v této knížce – je jako stvořená pro všechny dospělé i děti, co se při čtení chtějí pobavit a rádi se od srdce zasmějí.
INFORMACE

O popelce a jine pohadky levně | Mobilmania zboží

Všechny informace o produktu Kniha O vlkovi se sklerózou a jiné pohádky, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze O vlkovi se sklerózou a jiné pohádky.

O vlkovi a kuzlatkach | Sleviste.cz

O vlkovi se sklerózou a jiné pohádky. ... že má sežrat Karkulku… Takové a ještě jiné na hlavu postavené pohádky najdete v této knížce - je jako stvořená pro všechny dospělé i děti, kteří se při čtení chtějí pobavit a rádi se od sr.. Zobrazit celý text.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY