Pletená krajka

Removu.cz Pletená krajka Image
AUTOR
Elizabeth Lovicková
NÁZEV SOUBORU
Pletená krajka.pdf
VELIKOST SOUBORU
3,61 MB

POPIS

Trávit čas knihou Pletená krajka! Na našem webu removu.cz najdete knihu Pletená krajka a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Vzdušná krása a složitost shetlandské krajky může na první pohled odradit i zkušené pletařky a vzbudit dojem, že tahle rafinovaná nádhera je nad jejich síly. To je ale veliký omyl! Stačí se začíst do naší knížky, plné těch nejkrásnějších vzorů, a nechat se vést podrobnými a srozumitelnými návody. Začínáme od nahození prvního oka a spolehlivě vás povedeme až ke konci poslední řady.Uvidíte, že na tom nic není a směle se do toho mohou pustit i začátečnice. Pomůže jim nejen kapitola o základních dovednostech a technikách, ale i návody, diagramy a fotografie.Soubor ok a vzorů používaných speciálně pro tento typ pletené krajky s tradičními shetlandskými motivy nabídne spoustu inspirace a nakonec vás přesvědčí, že nejsou vůbec tak těžké, jak vypadají.Ve vašem šatníku se zaskví nádherné krajkové šátky, lehýnké šály i prolamované kloboučky a slušet budou jistě i vašim přátelům a dětem.
INFORMACE

Krajky | MarLen.cz

https://pletena-krajka.webnode.cz/news/jarni-objeti-pleteny-krajkovy-satek-z-rucne-predeneho-merina-alpaky-a-hedvabi/

Pletená krajka - Lovicková Elizabeth | Metafora.cz

Vamberecká krajka v Jeruzalémě už o nás ví i v Izraeli! S hrdostí se s Vámi chceme podělit o novou informaci. Vamberecká krajka reprezentovala Českou republiku na 44. ročníku Mezinárodního festivalu umění a řemesel v Jeruzalémě.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY