Soucitnost. Učebnice vytváření vnitřního míru a šťastnějšího světa

Removu.cz Soucitnost. Učebnice vytváření vnitřního míru a šťastnějšího světa Image
AUTOR
Dalajláma
NÁZEV SOUBORU
Soucitnost. Učebnice vytváření vnitřního míru a šťastnějšího světa.pdf
VELIKOST SOUBORU
9,93 MB

POPIS

Soucitnost. Učebnice vytváření vnitřního míru a šťastnějšího světa je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Dalajláma. Přečtěte si s námi knihu Soucitnost. Učebnice vytváření vnitřního míru a šťastnějšího světa na removu.cz

Rozsahem nevelká, avšak obsahem mimořádná kniha shrnuje základy učení tohoto světově proslulého myslitele, politického vůdce a laureáta Nobelovy ceny. Vyzývá nás, abychom věnovali pozornost svému vlastnímu srdci a zaměřili se na všechny a všechno kolem sebe. Autor upozorňuje na chyby v postojích a vysvětluje, jak je v zájmu lepší budoucnosti můžeme napravit. Upřímná náklonnost k druhým může stát hlubokým zdrojem štěstí nejprve na úrovni jednotlivce a posléze zasáhnout mnohem širší okruh.
INFORMACE

Kniha: Soucitnost. Učebnice vytváření vnitřního míru a ...

Kniha Soucitnost. Učebnice vytváření vnitřního míru a šťastnějšího světa(Jeho svätosť 14. dalajláma) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete.

PDF Kniha Soucitnost: Učebnice vytváření vnitřního míru a ...

Kniha: Soucitnost. Učebnice vytváření vnitřního míru a šťastnějšího světa (Dalajláma). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY