Koktejlový úkrok Otýlie B.

Removu.cz Koktejlový úkrok Otýlie B. Image
AUTOR
Jan Šebelka
NÁZEV SOUBORU
Koktejlový úkrok Otýlie B..pdf
VELIKOST SOUBORU
5,59 MB

POPIS

Trávit čas knihou Koktejlový úkrok Otýlie B.! Na našem webu removu.cz najdete knihu Koktejlový úkrok Otýlie B. a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Čtvrtý román spisovatele Jana Šebelky se od předchozí ‚liberecké tragikomedie' liší jiným pohledem na svět i hlavního hrdinu. Historické události, které hýbaly posledních šedesát let celou Evropou, i rychle stárnoucí komunální aféry nahlíží autor optikou ženy, jež se celý svůj život snažila být nezávislá a svobodná. Přes vážnost námětu autor dokazuje své umění dialogu i schopnost napsat strhující příběh, který vzbuzuje ve čtenáři napětí, smích i slzy. Padesátiletá Otýlie Baldová je místostarostkou šedesátitisícového města. Je víc než deset let rozvedená, má dospělou dceru a mladého milence. Kvůli němu si chce nechat chirurgicky upravit poprsí, ale lékaři najdou při předoperačním vyšetření v jejím těle zhoubný nádor. Taková je expozice čtvrtého románu Jana Šebelky Koktejlový úkrok Otýlie B., v němž autor nahlíží do hrdinčina soukromého i veřejného života, spolu s ní se vrací do minulosti, hodnotí křižovatky její existence a snaží najít odpovědi na otázky, kdo a jak ovlivňuje život každého z nás.
INFORMACE

Jan Šebelka | Databáze knih

Koktejlový úkrok Otýlie B. tak bude patrně jinak čten těmi, kteří negativní rysy přítomného stavu berou jako průvodní jev jinak nutných změn, a zcela jinak těmi, kteří je přičítají neregulovanému ekonomickému pragmatismu a kořistnictví a ve shodě s autorem si je spojují s ODS. Ta je ostatně v Šebelkově knize onou ...

Koktejlový úkrok Otýlie B. - Catalog of Frantisek Bartos ...

Portaro - Webový katalog knihovny. Knihovna postupně obnovuje svůj provoz. Vracení: v ústřední knihovně v samoobslužném automatu ve foyer, v ostatních knihovnách u pultů.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY