VADEMECUM - Zdravotní tělesná výchova

Removu.cz VADEMECUM - Zdravotní tělesná výchova Image
AUTOR
Blanka Hošková
NÁZEV SOUBORU
VADEMECUM - Zdravotní tělesná výchova.pdf
VELIKOST SOUBORU
1,24 MB

POPIS

Trávit čas knihou VADEMECUM - Zdravotní tělesná výchova! Na našem webu removu.cz najdete knihu VADEMECUM - Zdravotní tělesná výchova a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Publikace navazuje na učebnici Kapitoly z didaktiky zdravotní tělesné výchovy a aplikuje pravidla vyrovnávacích prostředků. Představuje problematiku jednotlivých druhů oslabení z teoretického pohledu s návody pro vyústění do přímé tělovýchovné praxe: oslabení pohybového systému, kardiovaskulárního, dechového, metabolické poruchy, oslabení gastrointestinálního, smyslového a nervového systému, gynekologická oslabení a těhotenství, zdravotní tělesnou výchovu v seniorském věku. Učební texty jsou určeny pro oblast vzdělávání i širokou veřejnost mající zájem o uvedenou problematiku.
INFORMACE

Učební osnovy, Cíle tělesné výchovy - Teorie tělesné ...

Zdravotní tělesná výchova (druhy oslabení ) HOŠKOVÁ Blanka. Info: Karolinum, 2012 (1.) - brož., 132 str. EAN: 9788024621371

E-kniha: VADEMECUM / Zdravotní tělesná výchova | Knihy.ABZ.cz

Zdravotní tělesná výchova je formou tělesné výchovy jejímž cílem je odstranit pohybové a funkční nedostatky organismu, upevnit správné držení těla a vytvořit správné pohybové návyky. Toho se snaží Zdravotní TV dosáhnout zejména vyrovnávacími tělovýchovnými prostředky. Základní vyrovnávací prostředky:

SOUVISEJÍCÍ KNIHY