Nejen jóga pro bolavá záda

Removu.cz Nejen jóga pro bolavá záda Image
AUTOR
Dana Santasová
NÁZEV SOUBORU
Nejen jóga pro bolavá záda.pdf
VELIKOST SOUBORU
5,21 MB

POPIS

Hledáte knihu Nejen jóga pro bolavá záda? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Dana Santasová? Přečtěte si knihy online na našem webu removu.cz

Nenechte se už dál trápit a dopřejte svým zádům zaslouženou péčiAť už trpíte bolestmi zad po úrazu, nebo se objevily v důsledku sedavého životního stylu či špatného držení těla, jistě víte, jak moc vás dokážou omezovat i při těch nejjednodušších činnostech. Nenechte se už dál trápit a dopřejte svým zádům zaslouženou péči. V této knize naleznete 40 jednoduchých ilustrovaných cviků z velké části postavených na józe, které vám pomohou zbavit se bolestí zad jednou provždy.Cviky jsou rozděleny do tří celků a doplněny o dechová cvičení a aktivity k propojení těla a mysli. Navíc zde naleznete také tipy, jak se bolestí zad vyvarovat při cestování či dlouhém sezení, i alternativy k léčbě analgetiky či invazivními metodami.
INFORMACE

Nejen jóga pro bolavá záda | Albatrosmedia.cz

Nejen jóga pro bolavá záda . Ať už trpíte bolestmi zad po úrazu, nebo se objevily v důsledku sedavého životního stylu či špatného držení těla, jistě víte, jak moc vás dokážou omezovat i při těch nejjednodušších činnostech.

6 jednoduchých ásan proti bolesti zad - Spojuje nás jóga

Nejen jóga pro bolavá záda. kolektiv. Ať už trpíte bolestmi zad po úrazu, nebo se objevily v důsledku sedavého životního stylu či špatného držení těla, jistě víte, jak moc vás dokážou omezovat i při těch nejjednodušších činnostech. Nenechte se už dál trápit a dopřejte svým zádům zaslouženou péči.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY