Finanční řízení podniku

Removu.cz Finanční řízení podniku Image
AUTOR
Pavel Marinič
NÁZEV SOUBORU
Finanční řízení podniku.pdf
VELIKOST SOUBORU
4,37 MB

POPIS

Finanční řízení podniku je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Pavel Marinič. Přečtěte si s námi knihu Finanční řízení podniku na removu.cz

V publikaci vycházející z aktuální podnikové praxe se seznámíte s moderními přístupy, metodami a instrumenty finančního řízení primárně z pohledu základního finančního cíle - tvorby a zvyšování hodnoty podniku pro jeho vlastníky. Autoři popisují rozhodování a postupy v nejdůležitějších oblastech krátkodobého i dlouhodobého finančního řízení s ohledem na zvolenou podnikovou finanční strategii, čas, riziko i klíčové faktory vnějšího prostředí. V základní rovině také poznáte metody hodnocení firemní výkonnosti a oceňování podniku jako celku. Součástí publikace jsou tematické příklady s řešením a studium problematiky usnadňují také shrnutí základních poznatků, klíčové pojmy a znalostní i testové otázky včetně řešení, uvedené v závěru kapitol.
INFORMACE

PPT Finanční řízení podniku - RVP

Koupit Koupit eknihu. Rozšířené vydání úspěšného titulu poskytuje ucelený přehled o škále dílčích oblastí finančního řízení podniku. Jejím cílem je podat základní širokou představu o podnikových financích a usnadnit případné následné studium literatury, která se zaměřuje na jejich jednotlivé oblasti.

Finanční náklady - Wikipedie

Co je to reinvestice zisku a peněžních toků. Charakteristika a význam dividendové politiky ve finanční strategii podniku. Strategie růstu, navyšování kapitálu. Spojování podniků, fúze a akvizice. Ochrana proti převzetí. Řízení podniku v podmínkách hrozby bankrotu. Restrukturalizace a revitalizace podniku.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY